Отримай диск "Брюссель" за фото з концерту!

Медіа-портал "Твоє місто" розігрує 3 диски  музичного проекту Святослава Вакарчука «Брюссель»!

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно 7 квітня 2012 року на концерті «Брюссель» у Львові зробити фотографію, що передасть атмосферу, та опублікувати її в рубриці фотоконкурсу на порталі tvoemisto.tv.                                                              

1. До участі у конкурсі не приймаються:

- не тематичні фотографії;

- фотографії, що не мають підпису;

- фотографії, що суперечать нормам моралі;

- чужі фотографії.

Допустима обробка світлини у графічних редакторах  лише у колористиці чи контрастності зображення.

2. Участь у конкурсі та голосування відбуватиметься тільки серед зареєстрованих користувачів порталу на сторінці фотоконкурсу. З одного комп`ютера можна голосувати лише один раз. „Накручені” голоси будуть анульовані.

3. Кожен учасник може виставити на конкурс лише одне фото.

4. Завантажувати фото можна з 20.00 7 квітня до 17.00 11 квітня на порталі tvoemisto.tv у рубриці фотоконкурсу.Голосування триватиме до 17:00 13 квітня 2012 року

5. Автори трьох фотографій, які наберуть найбільше голосів, отримають по одному диску музичного проекту Святослава Вакарчука "Брюссель".

Довідка про альбом:  був записаний в серпні 2011 року в Брюсселі (Бельгія) на студії ICP Recording Studios.

До альбому увійшли 12 композицій, записаних українською та англійською мовами. Реліз диску відбувся 22 березня 2012 року.

 



ПРАВИЛА
Додати фото
  • 119
  • 110
  • 100
  • 38
  • 15
  • 3
  • 2
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!