Music Box Love Party

Увага, закохані - ця інформація для Вас!

"Твоє місто" в передчутті приємного свята спільно із Music Box хоче подарувати приємні емоції для вас, і тому розігрує два квиточки на Music Box Love Party, що відбудеться 12 лютого у ПС «Україна» у Львові (http://kasa.in.ua/ua/events/view-music-box-love-party.html)

Умова конкурсу – відгадайте, що зображено на фото і де це знаходиться (назва, місце). Ви це точно знаєте, бо якщо Ви там не були, то повинні побувати – разом)))).

Той, хто першим напише у коментарі правильну, точну і повну відповідь – отримає 2 квитки на завтрашній Music Box Love Party у Львові.

 

Бачимо, що учасники конкурсу добре вміють "гуглити" або часто подорожують романтичними місцями України.Кожен з цих фактів не може не тішити, але в подальшому ми робитимемо конкурси складнішими)

Визначити переможців було досить складно. Першою дала правильну відповідь Оксана Сахаревич, яка і отримує 2 квитки на вечірку.

І додатково вручаємо ще 2 квитки, за розгорнуту відповідь - Сергію Купрієнку.

Вітаємо і бажаємо гарно провести вечір!ПРАВИЛА
Додати фото
  • 2
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!