дискусійна платформа Паркування у Львові: проблеми та перспективи

Паркування у Львові: проблеми та перспективи

Як запровадити ефективну модель для паркування транспорту у Львові та забути про злісних порушників? Як використати європейський досвід організації паркінгів?

Tvoemisto.tv запрошує Вас на дискусію «Паркування у Львові: проблеми та перспективи». Дискусія буде другою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів». -

У програмі другої дискусії – аналіз проблем паркування у Львові, зокрема в центрі міста і у "спальних" районах. Мета – знайти ефективні вирішення проблеми паркінгу за допомогою конструктивного діалогу між владою міста, водіями, громадськими діячами, комунальними підприємствами та іншими зацікавленими сторонами.

Учасники та глядачі зможуть нарешті почути відповіді на «болючі» запитання: коли у Львові нарешті з’являться паркінги і в місті стане менше порушників ПДР, чи буде колись центр Львова повністю пішохідним? Також дізнаєтесь про те, як каратимуть порушників паркування, адже зараз це роблять переважно активісти, яким не байдужа «культура» водіїв. Та найголовніше – під час дискусії всі учасники знайдуть відповідь на запитання про те, як зробити Львів комфортним у стосунках «водій-пішохід-велосипедист»?

Учасники дискусії: експерти та чиновники, представники управління транспорту ЛМР, профільних комісій ЛМР, Львівавтодору, Національної поліції, таксоперевізників, громадських організацій та ініціатив.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 21 січня о 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line

Бажаючі взяти участь у дискусії в якості її безпосереднього учасника повинні зареєструватись тут: http://goo.gl/forms/WEfAoNtXab не пізніше 15.00 год 20 січня 2015 р.

Довідка

Проект реалізовується Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracy).

Чому у Львові припинили рахувати автівки

Останній підрахунок зареєстрованих авто у Львові здійснили ще у 2012-му році. Вже тоді їх кількість становила близько 180-ти тисяч. Спеціально для Tvoemisto.tv у прес-службі Регіонального сервісного центру МВСУ у Львівській області розповіли, чому нині не ведеться облік машин.

Олег Шмід: Вуличне паркування – найбільш неефективне використання простору міста

Вуличний простір у місті має належати мешканцям, а не автомобілям. Інвестор, який би погодився побудувати паркінг у Львові, не прийде доти, доки у місті не будуть встановлені чіткі «правила гри» щодо порушників. Про це, а також про можливість платного в’їзду на проспект Свободи розповів керівник Інституту стійких транспортних систем ЛКП «Львівавтодор» Олег Шмід під час дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи», яку організовувало Tvoemisto.tv.

Львів майбутнього: законодавство «здорового глузду», каршерінг та паркінг-онлайн

Проблеми з паркуванням та таксі у Львові треба вирішувати не станом на зараз, а дивлячись на перспективу в 10-20 років. Інакше згодом слід буде знову і знову повертатися до них. Таку думку висловив засновник Tesla Club Ukraine та активіст спільноти «Бидлопаркінг Львів» Назар Шимоне-Давида під час дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи», яку організовувало Tvoemisto.tv. А також чому Україна рухається вперед стрибками, а не планомірно, необхідність законодавства здорового глузду та каршерінг на заміну таксі.

Пропозиція: у Львові треба вдосконалити систему паркування поблизу лікарень

Під час дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи», яку організовувало Tvoemisto.tv, координатор напрямку Безпека дорожнього руху Соціального проекту Комісії у справах молоді УГКЦ Олег Котис висловив думку, що у нашому місті не налагоджена система паркування поблизу поліклінік та лікарень.

Чому у Львові немає підземного паркінгу на площі Петрушевича?

У Львові могли побудувати підземний паркінг, який вміщував би 1200 автомобілів. Однак його будівництво так і не розпочали. Під час дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи», яку організовувало Tvoemisto.tv, забудовники та міські чиновники розповіли свої версії того, чому так сталося.

50% водіїв у Львові не платять за паркування: як на це вплинути?

Олег Береза директор ЛКП «Львівавтодор»
50% водіїв у Львові не платять за паркування: як на це вплинути?

Під час дискусії «Паркування у Львові: проблеми та перспективи», яку організовувало Tvoemisto.tv, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза розповів, що 50% водіїв не оплачують час перебування на парковці, та запропонував свій варіант вирішення цієї проблеми.

8 думок про те, як у Львові покращити систему паркування

Віктор Щир Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР
8 думок про те, як у Львові покращити систему паркування

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир систему паркування у Львові оцінює на «п’ятірку». За десятибальною шкалою. Чиновник розповів Tvoemisto.tv, чому у Львові не достатньо місць для паркування автомобілів та які влада має ідеї, аби покращити ситуацію. Далі – пряма мова Віктора Щира.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!