дискусійна платформа REстарт початкових шкіл: львівський досвід та світові практики

REстарт початкових шкіл: львівський досвід та світові практики

Як покращити початкову освіту? Як спростити процедуру прийому до спеціалізованих навчальних закладів та на скільки потрібно реформувати початкову освіту, щоб наблизитись до найкращих світових практик? Про це говоритимуть 15 червня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань початкової освіти у Львові.

Коли?

15 червня, 14:00

Серед учасників дискусії будуть представники управління освіти ЛМР, дитячий психолог, депутати ЛМР, представники приватних та державних шкіл, активні батьки.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  15 червня 0 14:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

У Львові вимагають скасувати відбір дітей під час вступу до початкової школи

Для дитини будь-яке тестування під час вступу до початкової школи – це стрес. До того ж, результати такого відбору не завжди є правильними і чесними. Таку позицію озвучили батьки львівських школярів та фахівці в галузі освіти, які були присутні на зустрічі «REстарт початкових шкіл: львівський досвід та світові практики», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Окрім батьків, своє бачення висловили також освітяни, депутати та дитячий психолог. Tvoemisto.tv пропонує найважливіші тези.

Львів’ян запрошують долучитись до створення програм початкової школи

Львів’ян запрошують висловити свою думку на платформі для публічного обговорення чинних навчальних програми для початкової школи. Про це повідомив Ілля Філіпов, керівник проекту EducationalEra (EdEra), під час зустрічі «REстарт початкових шкіл: львівський досвід та світові практики», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!