дискусійна платформа Проблемні ділянки доріг у Львові: як зменшити кількість ДТП?

Проблемні ділянки доріг у Львові: як зменшити кількість ДТП?

Які дороги та перехрестя у Львові зараз є найбільш небезпечними для водіїв та пішоходів? Як врегулювати проблему з дорожніми знаками на проблемних перехрестях Львова?  Про це говоритимуть 30 червня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань безпеки дорожнього руху в місті.

Коли?

30 червня, 12:00

Серед учасників дискусії будуть представники патрульної поліції, управління транспорту та зв’язку ЛМР, громадські активісти, комісія з безпеки дорожнього руху, водії.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  30 червня о 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).
У Львові реорганізують рух на двох кільцевих перехрестях. Візуалізація

У Львові планують змінити організацію руху на двох кільцевих перехрестях. На Володимира Великого – Княгині Ольги діятиме схема «Roundabout», а на Володимира Великого – Кульпарківська – Виговського – схема «Turbo Roundabout». Міська комісія з безпеки дорожнього руху підтримала таке рішення, однак на розробку та реалізацію проектів у Львівській міській раді кошти поки що не передбачили. Журналісти Tvoemisto.tv дізнавалися деталі, переваги та особливості таких схем руху.

На перетині вул. Сахарова – Вітовського у Львові з

Перехрестя вулиць Сахарова–Коперника–Нечуя-Левицького–Вітовського–Героїв Майдану львівські водії називають одним із найнезручніших для проїзду. Нині готують проект його реконструкції. Про це йшлося під час зустрічі «Проблемні ділянки доріг у Львові: як зменшити кількість ДТП», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Я - на головній! Чому Львів у п

У 2015 році Львів увійшов до п’ятірки міст-«лідерів» за кількістю ДТП із потерпілими. Статистичні дані від Патрульної поліції свідчать, що у місті є декілька «стабільних» небезпечних ділянок, де аварії трапляються найчастіше. Тим часом місцеві водії стверджують, що на дорогах Львова також є чимало локацій, які є незручними та потребують кращої організації руху. Tvoemisto.tv пропонує перелік проблемних ділянок, а також пропозиції від львів’ян і професійних водіїв, як такі місця можна вдосконалити.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!