дискусійна платформа Безпека на дорогах міста. Спільні рішення

Безпека на дорогах міста. Спільні рішення

Чи стануть дороги у Львові безпечнішими для пішоходів, дітей, велосипедистів та водіїв? Як зменшити кількість ДТП у місті та які заходи потрібно проводити для покращення ситуації на дорогах Львова? Про це говоритимуть 9 серпня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники зустрічі: представники громадських організацій, патрульної поліції, асоціації велосипедистів, Львівської міської ради, соціально відповідального бізнесу.

Коли?

9 серпня, 12:00

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на  Tvoemisto.tv за посиланням http://tvoemisto.tv/on-line/.

Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

У Львові поліцейські проводитимуть уроки для школярів з безпеки на дорозі: деталі

У Львові з вересня цього року запровадять спеціальні заняття з поліцією у кожній школі, націлені пояснити, як правильно поводити себе на дорозі для забезпечення своєї безпеки. Про це 9 серпня розповів Олександр Ілюк, інспектор патрульної поліції , під час зустрічі «Безпека на дорогах міста. Спільні рішення», організованій проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Безпека на дорогах Львова: проблеми та їх вирішення

У Львові з вересня цього року запровадять спеціальні заняття з поліцією, націлені пояснити, як правильно поводити себе на дорозі для забезпечення своєї безпеки. Про це 9 серпня говорили під час зустрічі «Безпека на дорогах міста. Спільні рішення», організованій проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!