дискусійна платформа Приватні дитсадки як альтернатива комунальному дошкіллю в місті

Приватні дитсадки як альтернатива комунальному дошкіллю в місті

Про реформування дошкільної освіти, альтернативну дошкільну освіту та імплементацію нововведень у дошкільних закладах Львова. Що вже змінили при відкритті дитячих садків та як спільними зусиллями «бізнес-влада-громада» вирішити проблеми із браком місць у дошкільних установах Львова?

Про це та інше говоритимуть 12 серпня  під час дискусійної зустрічі,  організованій  проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Учасники зустрічі: представники громадських організацій, ініціатив і рухів, управління освіти ЛМР, експерти з питань освіти, представники соціально відповідального бізнесу Львова, журналісти.

Коли?

12 серпня, 12:00

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на  Tvoemisto.tv за посиланням http://tvoemisto.tv/on-line/.

Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа: Оксана Матійків, тел. 0677348028.

Довідка: проект Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», сприяє встановленню у Львові триалогу між виконавчими органами міської ради, громадськими організаціями, ініціативами та представниками соціально-відповідального бізнесу.

У садок цьогоріч не потрапить 1500 львівських дітей: деталі

Приблизно півтори тисячі дітей цьогоріч не матимуть змогу потрапити у дитячий навчальний дошкільний заклад. Такі цифри назвала Наталія Клочко, головний спеціаліст із питань дошкільної освіти Львівської міської ради в рамках дискусійної зустрічі організованої проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Як зареєструвати приватний садок у Львові: покрокова інструкція. Інфографіка

У березні 2016 року в Україні спростили процедуру створення приватного садочку. Так, ініційовані Міністерством освіти зміни стосуються санітарного регламенту: відсутність власного харчоблоку і пральні, а також можливість використовувати в садках двоярусні ліжка. Зокрема, новий регламент дозволяє легалізувати невеликі приватні садочки у житлових приміщеннях. Tvoemisto.tv дізналося в рамках організованої дискусійної зустрічі Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» про те, як правильно зареєструвати приватний садок. Пропонуємо покрокову інструкцію.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!