![Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?](/media/gallery/full/i/m/imgonline-com-ua-resize-4sizppccsx.jpg)
Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?
Що потрібно знати про управління своїми коштами та як правильно розпоряджатись особистим бюджетом? Які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше? Як уникнути фінансових шахраїв і чи варто запровадити навчання фінансовій грамотності вже у школі? Чи думають українці про свою пенсію та чи вміють економити? Про це та інше говоритимуть 2 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».
Коли?
2 вересня,12:00
Серед учасників дискусії – фахівці з управління фінансами, бізнес-тренери, представники банків та страхових компаній, представники Львівського інституту банківської справи.
Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 2 вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.
Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/
Контактна особа: Оксана Матійків, тел. 0677348028.
Довідка
Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracу).
![Як правильно розпоряджатись особистим бюджетом. Відео](/media/gallery/full/1/other/1_f84b1.jpg)
Про те, як правильно розпоряджатись особистим бюджетом, які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше, як уникнути фінансових шахраїв, чи варто запроваджувати навчання фінансовій грамотності у школі та чи думають українці про свою пенсію, – обговорювали під час зустрічі «Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».
![Завтра у Львові говоритимуть про фінансову грамотність. Де подивитись?](/media/gallery/full/c/o/cours_financement_cinema.jpg)
Що потрібно знати про управління своїми коштами та як правильно розпоряджатись особистим бюджетом? Які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше? Як уникнути фінансових шахраїв і чи варто запровадити навчання фінансовій грамотності вже у школі? Чи думають українці про свою пенсію та чи вміють економити? Про це та інше говоритимуть завтра, 2 вересня, під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».
![У Львові говоритимуть про фінансову грамотність. Де послухати?](/media/gallery/full/2/7/278785.jpg)