дискусійна платформа Громадський бюджет: яка користь для львів

Громадський бюджет: яка користь для львів'ян та розвитку міста?

15 серпня стартував прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку Львова вже в наступному році. Яка користь для громади Львова від бюджету участі? Як громадський бюджет допоможе львів’янам реалізувати свої проекти? Як відбуватиметься відбір проектів та наскільки прозорим буде цей процес? Про це та інше говоритимуть 6 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів». 

Коли?

6 вересня,12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть учасники робочої групи щодо громадського бюджету м. Львова: депутати ЛМР, громадські діячі, ІТ-розробники та активні львів’яни.  

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  6  вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Як львів

З 15 серпня по 15 вересня триватиме прийом проектів від громад, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку у наступному році. Про громадський бюджет, пріоритетні проекти та переваги електронного голосування обговорювали 6 вересня на дискусії «Громадський бюджет: яка користь для львів’ян та розвитку міста?» організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracу).

На Tvoemisto.tv стартувала дискусія про громадський бюджет. Де подивитися наживо

15 серпня стартував прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку Львова вже в наступному році. Яка користь для громади Львова від бюджету участі? Як громадський бюджет допоможе львів’янам реалізувати свої проекти? Як відбуватиметься відбір проектів та наскільки прозорим буде цей процес? Про це та інше говоритимуть сьогодні, 6 вересня, під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Завтра у Львові говоритимуть про громадський бюджет. Де подивитися

15 серпня стартував прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку Львова вже в наступному році. Яка користь для громади Львова від бюджету участі? Як громадський бюджет допоможе львів’янам реалізувати свої проекти? Як відбуватиметься відбір проектів та наскільки прозорим буде цей процес? Про це та інше говоритимуть 6 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!