дискусійна платформа Реформа освіти у Львові: яких змін очікувати?

Реформа освіти у Львові: яких змін очікувати?

Чи вплинуть реформи на підхід педагогів до навчання? Чому не варто починати зміни в освіті з ремонтів у класах? Про це та інше говоритимуть 12 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду «Відродження»..

Коли?

12 вересня,12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління освіти ЛМР, активні вчителі, експерти з питань освіти.

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  12  вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Батькам, вчителям чи дітям? Як реформують шкільну освіту у Львові

У рамках зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду «Відродження», представники управління освіти ЛМР, активні вчителі та експерти обговорили реформу освіти. Пропонуємо 6 думок учасників про те, із чого потрібно починати зміни в освіті міста.

Сьогодні у Львові говоритимуть про реформу освіти у місті. Де подивитися трансляцію

Чи вплинуть реформи на підхід педагогів до навчання? Чому не варто починати зміни в освіті з ремонтів у класах? Про це та інше говоритимуть сьогодні, 12 вересня, під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

У Львові говоритимуть про реформу освіти у місті. Де подивитися трансляцію

Чи вплинуть реформи на підхід педагогів до навчання? Чому не варто починати зміни в освіті з ремонтів у класах? Про це та інше говоритимуть 12 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!