дискусійна платформа Зони відповідальності: наскільки львів’яни знають свої права та обов’язки?

Зони відповідальності: наскільки львів’яни знають свої права та обов’язки?

Наскільки львів’яни юридично обізнані в своїх правах, зокрема у побутових питаннях?  Якою є зона відповідальності патрульної поліції та як налагодити розуміння львів’ян, допомогою якої саме служби користуватись та як відстоювати свої законні права? Чи часто львів’яни звертаються до юристів? Про це та інше говоритимуть 21  вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Коли?

21 вересня,12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники муніципальної дружини, патрульної поліції Львова,  ГО та юристи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  21 вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Завтра у Львові говоритимуть про права та обов’язки містян

Наскільки львів’яни юридично обізнані в своїх правах, зокрема у побутових питаннях? Якою є зона відповідальності патрульної поліції та як налагодити розуміння львів’ян, допомогою якої саме служби користуватись та як відстоювати свої законні права? Чи часто львів’яни звертаються до юристів? Про це та інше говоритимуть 21 вересня під час зустрічі «Зони відповідальності: наскільки львів’яни знають свої права та обов’язки?», організованій проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!