дискусійна платформа Коли чекати нових паркінгів у Львові?

Коли чекати нових паркінгів у Львові?

Що найбільше гальмує процес створення прибуткових паркінгів у Львові? Як можливо покращити організацію руху поблизу центру міста? На які європейські міста варто орієнтуватися, аби зменшити кількість приватного транспорту в центральній частині Львова, а також забезпечити однаковий рівень комфорту для водіїв та пішоходів? Про це та інше говоритимуть 13 жовтня під час зустрічі, організованої проектом медіа-хабу Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

13 жовтня, 13:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники депутатського корпусу ЛМР, керівники виконавчих структур ЛМР, представники Львівавтодору, представники громадських організацій та активісти, бізнес.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 13 жовтня о 13:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Сьогодні обговорять, коли у центрі Львова збудують паркінг. Де подивитися трансляцію

Сьогодні, 13 вересня, відбудеться дискусійна зустріч «Коли чекати нових паркінгів у Львові». Під час дискусії шукатимуть відповіді на запитання: що найбільше гальмує процес створення прибуткових паркінгів у Львові та як забезпечити однаковий рівень комфорту для водіїв та пішоходів?

У центрі Львова можуть збудувати підземний паркінг на 400 місць

На площі біля Львівського університету імені Івана Франка можуть збудувати дворівневий паркінг на 400 місць.

Коли у центрі Львова збудують паркінг? У місті проведуть дискусію

У четвер відбудеться дискусійна зустріч «Коли чекати нових паркінгів у Львові». Під час дискусії шукатимуть відповіді на запитання: що найбільше гальмує процес створення прибуткових паркінгів у Львові та як забезпечити однаковий рівень комфорту для водіїв та пішоходів?

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!