дискусійна платформа Чи потрібні Львову електронні петиції?

Чи потрібні Львову електронні петиції?

Що дало місту запровадження електронних петицій? Наскільки цей механізм співпраці громади з владою виправдав себе? Про це та інше говоритимуть завтра на дискусії "Чи потрібні Львову електронні петиції?"

Коли?25 вересня, 12:30

Основною аудиторією учасників будуть представники ІТ-управління ЛМР, депутати ЛМР, експерти, правозахисники та юристи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  24 жовтня о 12:30 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

 

Система електронних петицій: чому Львів голосує пасивно та як це змінити

Від лютого 2016-го року у Львові працює система реєстрації електронних петицій. Незважаючи на те, що мешканці активно зустріли таке нововведення, з часом популярність онлайн-ресурсу почала падати. Як донести до львів’ян важливість і дієвість цієї платформи? Чи варто спрощувати процедуру реєстрації? На ці та інші питання шукали відповіді під час дискусії «Чи потрібні Львову електронні петиції?»

Що найбільше турбує львів’ян. Огляд онлайн-петицій. Інфографіка

Понад 8 місяців у Львові працює система подання онлайн-петицій. Які пропозиції та вимоги найчастіше реєструють мешканці, – про це говорили під час дискусії «Чи потрібні Львову електронні петиції?»

Сьогодні у Львові обговорять, що дало місту запровадження електронних петицій

Про те, наскільки механізм співпраці громади з владою у формі електонних петицій виправдав себе на рівні міста говоритимуть у Львові сьогодні, 25 жовтня, під час дискусійної зустрічі.

У Львові пропонують запровадити дайджест електронних петицій

Сьогодні, 25-го жовтня, під час дискусії «Чи потрібні Львову електронні петиції?» висловили ідею запровадження механізму інформування львів’ян про розгляд та реалізацію петицій, які їх цікавлять.

Завтра у Львові обговорять, навіщо місту електронні петиції. Де подивитись

Що дало місту запровадження електронних петицій? Наскільки цей механізм співпраці громади з владою виправдав себе? Про це та інше говоритимуть завтра, 25-го жовтня, на дискусії "Чи потрібні Львову електронні петиції?"

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!