дискусійна платформа Держустанови в пам’ятках архітектури: проблеми, виклики та перспективи

Держустанови в пам’ятках архітектури: проблеми, виклики та перспективи

В якому стані знаходяться пам’ятки архітектури, в яких розташовані державні будівлі та хто за них відповідає? Яким є європейський досвід реставрування та функціонування таких будівель? Про це та інше говоритимуть 9 грудня  під час  зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

9 грудня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть реставратори, історики, представники держустанов, які знаходяться в пам’ятках архітектури, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР, урбаністи, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 9 грудня  о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

У Львові почнуть ремонтувати театр ім. Лесі Українки, який в аварійному стані

У 2017-му році заплановано старт реставраційно-ремонтних робіт дахів та фасадів Львівського драматичного театру імені Лесі Українки. Найтерміновіша проблема театру – це аварійна стіна, яка може обвалитися у будь-який момент.

Пластикові вікна в історичному Львові: куди скаржитися. Інструкція

Руйнування фасаду пам’яток архітектури, зокрема самовільне встановлення пластикових вікон, стало для історичного центру Львова тенденцією. Про чинні правила штрафування порушників, яких ніхто не дотримується, та можливі шляхи запровадження нової процедури покарання говорили на дискусії Tvoemisto.tv «Держустанови в пам’ятках архітектури: проблеми, виклики та перспективи».

Сьогодні у Львові обговорять стан пам

9-го грудня у Львові відбудеться дискусійна зустріч на тему «Держустанови в пам’ятках архітектури: проблеми, виклики та перспективи».

У Львові стартувала дискусія про стан пам

У Львові розпочалася дискусійна зустріч на тему «Держустанови в пам’ятках архітектури: проблеми, виклики та перспективи».

Львівський театр може не перезимувати через аварійну стіну

Одна зі стін Львівського театру ім. Лесі Українки знаходиться в аварійному стані. Працівники констатують численні проблеми та сподіваються, що будівля не зруйнується остаточно протягом зими. Місто розглядає проектно-кошторисну документацію на ремонт даху й стін, яку підготували в театрі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!