дискусійна платформа Як зробити дороги у Львові безпечнішими?

Як зробити дороги у Львові безпечнішими?

Які основні причини порушень ПДР у Львові пішоходами, водіями автомобілів, громадського транспорту та таксі, велосипедистами? Як ефективно врегулювати гостру ситуацію з дорожнім рухом в нашому місті?

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить» (проект комісії у справах молоді УГКЦ) та Tvoemisto.tv запрошують Вас на дискусію «Як зробити дороги у Львові безпечнішими?».

Дискусія відбудеться у форматі «офлайн + онлайн».

З 7 листопада вступив в дію закон про поліцію в Україні і почали діяти зміни в Кодексі про адміністративні порушення стосовно правил дорожнього руху. Новими нормами вводиться система відеофіксації порушень правил дорожнього руху, система штрафних балів, а відповідальність за порушення ПДР закон покладає на власника автівки. Також «під прицілом» і звичайні пішоходи.

Та наскільки діє зараз ця система? Чи справді дороги у Львові стали безпечнішими? Адже, згідно з результатами дослідження ГО «Товариство учасників руху», Львів знаходиться на третьому місці за показниками аварійності у 2015 році. Саме на ці питання почуєте відповідь під час дискусійної зустрічі.

Основною метою дискусії є виявити основні причини порушень ПДР львів’янами і напрацювати пропозиції, щоб зробити дороги у Львові безпечнішими. Учасники дискусії: представники громадських ініціатив та організацій, експерти з безпеки дорожнього руху та представники Львівської міської ради, молодь.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція наживо розпочнеться 2 лютого о 16:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line

Бажаючі взяти участь у дискусії в якості її безпосереднього учасника повинні зареєструватись тут:  http://goo.gl/forms/8FWchrwiOR не пізніше 15.00 год 1 лютого 2016 р.

Довідка

Дискусія про порушення ПДР у Львові проводилась Tvoemisto.tv спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить» (проект комісії у справах молоді УГКЦ) за сприяння Львівської міської ради. Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" реалізовується за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracy).

У Львові батьків просять не порушувати правила дорожнього руху. Відео

Нещодавно Львів сколихнула звістка про те, що двоє школярів потрапили під автомобіль на пішохідному переході. Тому тема безпеки дітей на дорога міста стала ключовою на організованій соціальною ініціативою «Хтось не зробить» спільно із Tvoemisto.tv дискусії «Як зробити дороги у Львові безпечнішими?». Пропонуємо дізнатися, які пропозиції із приводу посиленого навчання правил дорожнього руху висловили учасники дискусії і що із цього приводу думає влада міста.

Що стримає львів’ян порушувати правила дорожнього руху. Відео

Згідно статистики, яку оприлюднила ГО «Товариство учасників руху», Львів став третім містом в Україні за кількістю ДТП у 2015-му році. Про це йшлося на організованій соціальною ініціативою «Хтось не зробить» (проект комісії у справах молоді УГКЦ) спільно із Tvoemisto.tv дискусії «Як зробити дороги у Львові безпечнішими?» учора, 2 лютого.

Чому львівських пішоходів важче штрафувати, аніж водіїв

Пішоходи та велосипедисти часто порушують правила дорожнього руху, як і водії. Проте притягнути їх до відповідальності значно важче, ніж автомобілістів. Про це йшлося на дискусії «Як зробити дороги у Львові безпечнішими?», що відбулася учора, 2 лютого.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!