дискусійна платформа Поводження з відходами у Львові. Що було зроблено? Перспективні плани

Поводження з відходами у Львові. Що було зроблено? Перспективні плани

Якою була та є стратегія міста щодо поводження з відходами у Львові? Про це та стан виконання «Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018 рр.» говоритимуть 24 січня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить!» при Комісії у справах молоді УГКЦ.

Програма дискусії: 

- Стан виконання і реалізації на січень 2017р. "Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018рр." (доповідають А. Москаленко, С. Бабак, С. Сало)

- Презентація Стратегії поводження з ТПВ у Львові "Львів без сміття" (доповідає Ю.Зима, професор Лісотехнічного університету).

- Презентація концепції "Нуль відходів", до якої нещодавно приєднався Львів. Доповідає І.Миронова, експерт зі сталого розвитку.

Учасники дискусії: екологи, науковці, експерти та екоактивісти, представники громадських екологічних організацій, перевізників сміття, Львівської міської ради, УГКЦ, підприємців, ЗМІ та активні мешканці Львова.

Коли? 24 січня (вівторок) 17:00

Реєстрація за посиланням обов'язкова.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

7 кроків до реальних змін. Ініціативна група львів’ян закликала владу навести в місті лад зі сміттям

Щоб уникнути екологічної катастрофи та не допустити репутаційних втрат для міста, ініціативна група львів’ян оприлюднила звернення до влади та закликала мешканців підтримати пропонований план дій.

Понад 400 смітників у Львові – переповнені

Власник компанії-перевізника «Грінера Україна» Богдан Михалусь повідомив, скільки сміттєвих майданчиків у Львові є переповненими.

На Tvoemisto.tv стартувала трансляція розмови про стратегію поводження з відходами

Якою була та є стратегія міста щодо поводження з відходами у Львові? Про це та стан виконання «Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018 рр.» розпочали дискутувати на зустрічі, організованованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить!» при Комісії у справах молоді УГКЦ. Трансляцію заходу вже можна дивитися наживо.

У Львові пропонують створити сміттєву поліцію

Під час дискусійної зустрічі «Поводження з відходами у Львові. Що було зроблено? Перспективні плани» запропонували створити у місті сміттєву поліцію.

Завтра у Львові спільно обговорять стратегію поводження з відходами. Де подивитися

Якою була та є стратегія міста щодо поводження з відходами у Львові? Про це та стан виконання «Програми поводження з відходами у Львові 2014-2018 рр.» говоритимуть 24 січня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить!» при Комісії у справах молоді УГКЦ.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!