дискусійна платформа Наслідки підвищення в Україні мінімальної зарплати. Позиція влади, податківців і бізнесу Львова

Наслідки підвищення в Україні мінімальної зарплати. Позиція влади, податківців і бізнесу Львова

Як вплине підвищення мінімальної заробітної плати на бізнес? Наскільки економічно обґрунтованим було таке рішення влади та як це вплине на кожного українця, зокрема на львів’янина? Про це та інше говоритимуть 28 лютого під час  зустрічі, організованій  в рамках проекту Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

28 лютого, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління економіки ЛМР, ДФС у Львівській області, департаменту економічної політики ЛОДА, представники бізнесу, депутати ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа: Оксана Матійків, 0932006831, 0677348028

3200. Як подвоєння мінімальної зарплатні вплинуло на львівський бізнес

Чиновники задоволені підвищенням надходжень до бюджету на 40-50%. Підприємці обурені й хочуть діалогу та стратегії, а не експериментів.

Завтра у Львові говоритимуть про наслідки підвищення мінімальної зарплати. Де подивитись?

Як вплине підвищення мінімальної заробітної плати на бізнес? Наскільки економічно обґрунтованим було таке рішення влади та як це вплине на кожного українця, зокрема на львів’янина? Про це та інше говоритимуть 28-го лютого під час зустрічі, організованої в рамках проекту Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!