дискусійна платформа Що важливіше: свобода Інтернету чи інформаційна безпека держави?

Що важливіше: свобода Інтернету чи інформаційна безпека держави?

На четвертий рік російської агресії в Україні, Президент підписав указ №133/2017, що вводить нові санкції проти російських компаній в Україні, в тому числі й тих, що адмініструють сервіси Яндекс, Mail.ru, ВКонтакте, Однокласники.  Блокування ресурсів розділило суспільство в оцінці ініціативи.  Що має бути в пріоритеті в часи конфлікту - свобода чи безпека?   Про це та інше говоритимуть 24 травня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з ГО "Інтерньюз-Україна".

Коли?

24 травня, 13:00

Основні питання дискусії:

· Чи повинні громадяни брати на себе відповідальність за питання інформаційної безпеки країни?

· Чи є вдалим з погляду безпеку країни крок щодо введення нових санкцій для російських компаній в Україні?

· Чому українські користувачі масово користуються російськими сервісами?  

· До якої міри порушуються права користувачів та свобода Інтернету з введенням в дію указу Президента України №133/2017?

 

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники ГО "Інтерньюз-Україна" (керівник програм нових медіа МГО "Інтерньюз-Україна" Віталій Мороз), представники медіа, кіберполіції, медіа-експерти, журналісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 13:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Завтра у Львові говоритимуть про безпеку в Інтернеті. Де подивитись

Блокування російських ресурсів розділило суспільство в оцінці ініціативи. Що має бути в пріоритеті в часи конфлікту - свобода чи безпека? Про це та інше говоритимуть 24 травня під час зустрічі «Що важливіше: свобода Інтернету чи інформаційна безпека держави?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!