дискусійна платформа Мобільність Львова: інфраструктура та організація руху

Мобільність Львова: інфраструктура та організація руху

Як розробити загальну  стратегію для управління транспорту, поліції та Львівавтодору для покращення організації руху з урахуванням всіх сторін: водій, пішохід, велосипедист, великі туристичні автобуси? Які повинні бути спільні дії громади та влади для зменшення заторів на дорогах? Про це та інше говоритимуть 30 травня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».

Коли?

30 травня, 11:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління транспорту ЛМР, Львівавтодору, громадських організацій, депутати ЛМР та профільні комісії ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться в 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Розкоркувати Львів. Як лікуватимуть хвороби транспортної інфраструктури

15 ключових транспортних проблем Львова, плани міської влади щодо їх розв’язання та технології, які можуть це суттєво полегшити, обговорювали на дискусії «Твого міста».

Завтра у Львові говоритимуть про покращення транспортної інфраструктури та організації руху. Де подивитись

Як розробити загальну стратегію для управління транспорту, поліції та Львівавтодору для покращення організації руху з урахуванням інтересів всіх сторін: водій, пішохід, велосипедист, великі туристичні автобуси? Які повинні бути спільні дії громади та влади для зменшення заторів на дорогах? Про це та інше говоритимуть 30 травня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!