дискусійна платформа Чи можливе прозоре ведення лісового господарства на Львівщині

Чи можливе прозоре ведення лісового господарства на Львівщині

Як забезпечити публічний доступ до електронних карт лісових насаджень з позначеними рубками всіх лісокористувачів, як забезпечити реальну участь місцевих громад? Про це та інше говоритимуть 31 травня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з проектом «Лісова варта».

Коли?

31 травня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники WWF в Україні, Національного лісотехнічного університету України, Державна екологічна інспекція у Львівській області, Громадський Рух "Стоп лісоцид", Львівське Обласне Управління Лісового та Мисливського господарства та ще багато інших експертів.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Рубати розумно, продавати прозоро. Що відбувається з лісами Львівщини

Наша область першою в Україні впроваджує гуманну систему вирубок, але проблем у лісовій галузі не бракує. Одна з них – невміння лісничих домовлятися з громадою та пояснювати свої дії.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!