![Освітні інновації: якою має бути взірцева школа у Львові?](/media/gallery/full/other/other/__________________75bf1.gif)
Освітні інновації: якою має бути взірцева школа у Львові?
Чи може Львів стати пілотним містом для впровадження і тестування освітніх інновацій та якими є основні завдання сучасної школи? Про це говоритимуть 9 березня під час зустрічі, організованій дискусійною платформоюTvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з центром інноваційної освіти «Про.Світ».
Ні для кого не секрет, що тема школи та виховання дітей в освітньому середовищі є проблемною для батьків. Уже цього навчального року децентралізація освіти разом з іншими процесами та реформами переведуть школу у місцеве самоврядування. Тобто вирішуватимуть на місцях, що робити з дошкільною, початковою та середньою освітою. Проте, наскільки школи вільні приймати рішення у рамках реформи децентралізації? Хто за що відповідальний у процесі: вчителі, учні, батьки, місцева влада, міністерство, бізнес?
Про це ви можете послухати вже в наступну середу, 9 березня о 13:00, під час дискусійної зустрічі, участь в якій візьмуть представники управління освіти ЛМР, представник Міністерства освіти і науки України, вчителі, керівники інноваційних освітніх установ, фахівці із запровадження альтернативної освіти, громадські активісти, журналісти та спільнота міста.
Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 9 березня на сайті: tvoemisto.tv/on-line.
Довідка
Дискусійна зустріч про освітні інновації та взірцеву школу у Львові проводиться Tvoemisto.tv спільно з центром інноваційної освіти «Про.Світ». Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» реалізовується за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracу).
![Бізнес, батьки та вчителі: як змінити шкільну освіту у Львові. Відео](/media/gallery/full/s/h/shkolu.jpg)
Якісна освіта повинна бути першочерговим завданням в українському суспільстві. Проте, хто несе відповідальність за її якість? Хто повинен генерувати зміни у освітній галузі Львова? Яким бачить бізнес українську школу та її випускників, від кого залежить успішність учня в школі: батьків чи учителів? Про це та інше у середу, 9 березня, йшлося під час зустрічі , організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з центром інноваційної освіти «Про.Світ». Пропонуємо короткі тези учасників зустрічі та повний відеозапис дискусії.
![У Львові говоритимуть про освітні інновації та зразкову школу. Де подивитись?](/media/gallery/full/v/q/vq2j0foqwsk.jpg)