дискусійна платформа Міський електротранспорт: тактика виживання чи стратегія розвитку

Міський електротранспорт: тактика виживання чи стратегія розвитку

Під час зустрічі 3 жовтня, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», говоритимемо про стратегію розвитку електротранспорту Львова, співвідношення ціни та якості, проблему з кадрами на підприємстві.

Коли?

3 жовтня, 13:00

Де?

Конференц-зал готелю Асторія, вул. Городоцька, 15

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: директор ЛКП Львівелектротранс, начальник управління транспорту ЛМР, представники Львівавтодору, громадські організації, активні львів’яни.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  3 о 13:00 жовтня на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Руки примерзають. Чому електротранспорт у Львові виживає, а не розвивається

Скільки часу, грошей і людей потрібно «Львівелектротрансу», аби трамваї і тролейбуси почали задовільняти пасажирів, а Михайло Сидорович не мусив власноруч штрафувати «зайців».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!