дискусійна платформа Безпека у Львові: які виклики стоять перед правоохоронними органами сьогодні

Безпека у Львові: які виклики стоять перед правоохоронними органами сьогодні

Під час зустрічі 9 листопада, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», говоритимемо про зони відповідальності різних правоохоронних органів, ефективність реформи та діяльності нової поліції в м. Львові та Львівській області, поточну ситуацію із рівнем порушень/злочинності у місті та області, питання безпекових викликів для громади.

Коли?

9листопада, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: керівник патрульної поліції Львова, керівник ГУ НП у Львівській області, представники Консультативної місії ЄС, Муніципальної дружини, юристи, громадські діячі.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  9 листопадана сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

 

Чемність заради життя. Як допомогти львів’янам цивілізовано поводитись на дорогах

Низька культура поведінки на дорогах забирає час, гроші, а часом і життя. На дорогах гине більше людей, ніж на фронті. У Львові започаткували інформаційно-просвітницьку ініціативу «Безпечні дороги».

«Поліцією дітей не лякають – це вже добре». Що не так із безпекою Львова

«Неправда, що ми не працюємо», – кажуть у поліції. Проте визнають, що львів’яни мають підстави бути незадоволеними рівнем безпеки в місті. Чому так і що з цим робити?

Завтра у Львові говоритимуть про безпеку в місті та області. Де подивитись

Завтра відбудеться дискусійна зустріч "Безпека у Львові: які виклики стоять перед правоохоронними органами сьогодні", організована дискусійною платформою "Твоє місто Львів" за участю правоохоронних органів.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!