дискусійна платформа Розвиток районів Львова: як зміниться Франківський район

Розвиток районів Львова: як зміниться Франківський район

Як повинні розвиватись райони Львова? Які основні проблеми, виклики та плани на розвиток є у Франківського району? Як розвиватиметься інфраструктура району?  Про це та інше говоритимуть 2 лютого під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

2 лютого, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: голова Франківської райадміністрації, активісти, урбаністи, представники бізнесу, депутати.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Кремнієва долина між панельних будинків. Як розвивається південний захід Львова

Мешканці Франківського району вважають його найкомфортнішим, міська влада – найрозумнішим.

Завтра у Львові говоритимуть про розвиток Франківського району. Де подивитись?

Tvoemisto.tv продовжує цикл дискусій про те, як повинні розвиватись райони Львова. Завтра під час дискусії обговорять розвиток Франківського району, зокрема, покращення інфраструктури, громадські простори, нові проекти, які сприяють модернізації району.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!