дискусійна платформа 130-а п’яна справа. Як впровадити реальну відповідальність за кермування в стані алкогольного сп’яніння

130-а п’яна справа. Як впровадити реальну відповідальність за кермування в стані алкогольного сп’яніння

Кермування авто в стані алкогольного сп’яніння – одна з найчастіших причин смертельних аварій на дорогах Львівщини та одна з речей, що викликає значний суспільний резонанс. Які фактори впливають на бажання людей наражати себе і оточуючих на небезпеку, чи адекватне покарання за здійснене правопорушення і як його зробити невідворотним? Чи завжди оправдані звинувачення у вчиненні правопорушення?

Що потрібно зробити, щоб зменшити та унеможливити кермування в стані алкогольного сп’яніння і чи подолані неаргументовані звинувачення: аргументи і досвід Патрульної поліції, адвокатів, суддів, медиків, виконавчої служби, сервісного центру МВС та громадських ініціатив, що відстежують п’яних водіїв  – на дискусійній платформі медіа-хабу «Твоє Місто» в межах кампанії #Безпечні дороги.

Коли

28.03.2018 р. о 12.00

Пряма трансляція дискусійної платформи буде здійснюватися  на ФБ-сторінці «Твоє Місто», а за результатами підготовлено та опубліковано матеріали на сайті.

Учасники:

Патрульна поліція Львівщини; судді, керівництво сервісного центру МВС, представники виконавчої служби,  медики Львівщини, журналісти, адвокати, представники громадських організацій «Пітбуль», «Наше Право», «Право і Демократія».

Встигнути за дві години і три місяці. Як покарати нетверезих водіїв

Додаткові заклади для проведення медоглядів водіїв, підвищення кваліфікації патрульних та лікарів, зміни до законодавства – як ще запобігти уникненню відповідальності водіями, що сідають за кермо напідпитку.

Завтра у Львові говоритимуть про те, як впровадити реальну відповідальність для нетверезих водіїв

Завтра у Львові відбудеться дискусійна зустріч «130-а п’яна справа. Як впровадити реальну відповідальність за кермування в стані алкогольного сп’яніння та унеможливити зловживання» в рамках проекту #Безпечні дороги за участі патрульної поліції, адвокатів, суддів, медиків, виконавчої служби, сервісного центру МВС та громадських ініціатив, що відстежують п’яних водіїв.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!