дискусійна платформа Як реформувати дошкільну освіту у Львові?

Як реформувати дошкільну освіту у Львові?

Якими є основні проблеми батьків дошкільнят при виборі садочків? Як функціонують приватні садки і які виклики стоять перед ними? Чому в садочках Львова немає місця і як це змінити? Про це та інше говоритимуть 12 квітня під час зустрічі, організованій дискусійною платформоюTvoemisto.tv "Твоє місто Львів".

Основні питання дискусії – міжнародний досвід функціонування дитячих садків, проблеми приватних садочків (оренда, комунальні послуги, тощо), позиція міської влади щодо функціонування приватних садків.

Коли?

12квітня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники приватних та державних садочків Львова, педагоги, активні батьки, представники управління освіти Львівської міської ради, представники політичних партій ЛМР.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  12 квітня 0 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (EuropeanEndowmentforDemocracу).

Ремонт чи методики: на що краще здавати гроші у садку? Відеодискусія

Чи обов’язково групи у дитячих садках повинні бути різновіковими? Чи потрібно змушувати дітей до денного сну? Чи можливо організувати виховний процес для 30-ти дітей одразу? На ці та багато інших запитань відповідали у Львові 12 квітня. У рамках організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів» зустрічі обговорили шляхи реформування дошкільної освіти. Одним із ключових питань розмови було те, які методики виховання сьогодні застосовують у львівських дитсадках та як їх можна удосконалити. Пропонуємо три приклади, щоб краще зрозуміти, як сьогодні організовують процес у закладах дошкільної освіти.

Як осучаснити дитячі садки Львова. Три ідеї

Учора, 12 квітня, у Львові відбулася зустріч, організована дискусійною платформою «Твоє місто Львів», де обговорювали шляхи реформування дошкільної освіти. Одне із питань, яке озвучили у рамках дискусії, стосувалося необхідності пошуку та впровадження нових форм господарювання, що допоможуть зробити дитсадки сучаснішими. Пропонуємо кілька думок із цього приводу представників приватних та державних закладів дошкільної освіти.

Сьогодні у Львові говоритимуть про реформи у дитсадках. Де подивитися?

Сьогодні, 12 квітня, о 12:00 у Львові говоритимуть про те, якими є основні проблеми батьків дошкільнят при виборі садочків, як функціонують приватні садки і чому в садочках Львова немає місця і як це змінити? Трансляцію зустрічі, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів» можна буде дивитися на Tvoemisto.tv наживо.

У Львові знайшли спосіб, як зменшити черги до садочків

Проблема з чергами до садочків для львів’ян є вже звичною. Близько двадцяти тисяч маленьких мешканців міста перебувають в електронній черзі, щоб потрапити до дошкільного закладу. Проте, у Львові розробили ініціативу, запозичену в Латвії, як за кілька років зменшити черги до садків.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!