Чи потрібен Львову перший приватний пологовий будинок? У Львові проведуть дискусію

6804 0
Сьогодні, 21 червня, відбудеться дискусія щодо ситуації з будівництвом першого полового будинку у Львові, де мешканці прилеглих будинків виступають проти забудови.
Візуалізація надана ЛМР

Візуалізація надана ЛМР

Виконавчий комітет Львівської міськради кілька разів розглядав та відкладав погодження містобудівних умов та обмежень для проектування Медичного центру з пологовим будинком Medicover на ділянці по вул. Гетьмана І. Мазепи, 23. Причина затримки – позиція окремих мешканців прилеглих будинків. Про ситуацію та про те, наскільки Львову потрібен приватний пологовий будинок та для того, щоб почути всі сторони, дискусійна платформа «Твоє місто» організовує зустріч.

Коли?

21 червня, 17:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: представники медичного центру Medicover, архітектори, активісти, мешканці прилеглих будинків, депутати ЛМР, управління охорони здоров’я ЛМР, директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 17:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!