Коли у Львові з'являться 7 нових трамваїв від «Електрону»

9577 0
1 лютого у рамках дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», яку ініціювало Tvoemisto.tv, комерційний директор СП «ЕлектронТранс» Володимир Будзан розповів, коли саме Львовом поїдуть сім нових трамваїв марки «Електрон».
фото: www.info-ua.com

фото: www.info-ua.com

«Згідно з контрактом, основна партія – а саме перші 5 трамваїв – мають доставити до Львова упродовж 7,5 місяців від дати отримання підприємством авансу. Аванс ми отримали 29 грудня. Тому, згідно з умовами договору, трамваї мають бути до 10 серпня 2016 року. Наступні 2 трамваї доставлять протягом двох наступних місяців (вересень-жовтень): тобто дають по 30 днів на кожен додатковий трамвай», – розповів Володимир Будзан.

Читайте також: Як трамваї і тролейбус від «Електрону» дисциплінують пасажирів у Львові?

Нагадаємо, Львів отримав субвенцію із державного бюджету в розмірі 41 млн 714 тис. грн на закупівлю нових трамваїв. Курсуватимуть вони на новому маршруті, що сполучить Сихів з центральною частиною міста.

Підготувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!