Сьогодні у у Львові говоритимуть про проблемні забудови. Де подивитись

3266 0
22 лютого о 12:00 розпочнеться дискусія "Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади та можливі рішення", організована проектом Tvoemisto.tv "Платформа консенсусу" за підтримки міжнародного фонду "Відродження".
Фото: 032.ua

Фото: 032.ua

Як вирішити ситуацію з проблемними забудовами у Львові? Які основні кроки влади та громади повинні бути розроблені? Про це та інше говоритимуть 22 лютого під час дискусійної зустрічі.

Коли?

22 лютого, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління архітектури та урбаністики ЛМР, управління охорони історичного середовища ЛМР, депутати ЛМР, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, представники будівельних компаній у Львові, ОСББ, юристи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням:http://tvoemisto.tv/debates/


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!