Три вулиці у центрі Львова можуть стати пішохідними. Візуалізація

9922 2
На вулицях Руданського, Фурманській та Нижанківського планують заборонити проїзд автомобілів та ліквідувати парковки.
Вулиця Руданського. Візуалізація Інституту просторового розвитку

Вулиця Руданського. Візуалізація Інституту просторового розвитку

Нововведення планують втілити упродовж 2018-го року. Про це у коментарі для Tvoemisto.tv повідомила керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова. За її словами, реалізація залежить від титульних списків вулиць, які ще мають погодити депутати ЛМР.

Вже є попередній проект для вулиці Руданського. Тут облаштують зручне для пішоходів покриття, шириною чотири метри та встановлять стовпчики для обмеження в’їзду. «У робочому варіанті ми обрали стовпчики на замках, щоби могли проїхати лише автомобілі екстрених служб», – розповідала раніше Олександра Сладкова. Інші дві вулиці – Фурманську та Нижанківського – ще не проектували.

вулиця Руданського (візуалізацію надала Олександра Сладкова)

Як додала Олександра Сладкова, цьогоріч також планують перекрити для руху приватних автомобілів початок вулиці Дорошенка, до повороту на вул. Банківську.

Паралельно з частиною Дорошенка планують обмежити рух і на вулиці Беринди (біля пам’ятника Шевченкові). Тут мають встановити знаки «Пішохідна зона». Проїзд цими ділянками буде дозволено лише для громадського транспорту.

 

Детальніше про зміни, які планують втілювати у центрі Львова упродовж 2018-го року, можна буде почути під час дискусії «Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста». Слідкувати за розмовою можна онлайн за посиланням:  http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці «Твого міста». Старт о 14:00.

Юлія Сабадишина


Читайте також:
28 Березня, 2018 18:21
Юрій Якщо ту команду, так званих "урбаністів", не зупинити, вони зупинять все місто. Місто і так вже потерпає в колапсі від їх дій, але комусь хочеться взагалі розбити його транспортним паралічем. Чим думає Садовий, невідомо, але його "любі друзі"- радники, таки доведуть місто до цугундера... А тоді буде вже пізно.
12 Січня, 2018 20:11
Анна Можливо варто перекрити для пішоходів вже всі вулиці в центрі міста, так щоб добиратись власним автомобілем крім вихідних днів вночі було неможливо зовсім, а натомість закупитись кіньми, щоб можна було вільно пересуватись між пішоходами як було це 100-200 років тому. Як вам така ідея ?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!