У Львові відремонтують частину вулиці Шевченка

11663 1
Вже наступного року розпочнуться роботи з реконструкції вул. Шевченка, яка веде до мікрорайонів Рясне-1 та Рясне-2.
Фото: nash.lviv.ua

Фото: nash.lviv.ua

Про ситуацію з транспортним сполученням між Рясне та центральною частиною Львова говорили під час дискусії «Як повинні розвиватися райони Львова. Зустріч друга – Рясне».

«Зараз проговорюється кілька проектів, але роботи вже ведуться спільно з містом та районною адміністрацією. Йдеться про реконструкцію вул. Шевченка від церкви Анни до вул. Левандівської, в тому числі пошуки розв’язки по вул. Шевченка-Левандівська, адже там завжди корки»», – розповів Tvoemisto.tv Павло Сирватка, представник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Павло Сирватка

«Розширити вул. Шевченка немає можливості. Зараз ми ведемо переговори з Укрзалізницею, щоб змінити графік руху поїздів, адже там (вул. Шевченка) є маневрова стрілка, яка постійно уповільнює рух», – розповів Олександр Удовенко, голова Шевченківської районної адміністрації.

Олександр Удовенко

За словами голови Шевченківського району, після реконструкції частини вул. Шевченка до вул. Левандівської наступний крок – завершити реконструкцію і до вул. Томашівської.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 


Читайте також:
15 Листопада, 2016 14:31
svitlana А міст через переізд по вулиці шевченка, щоб не було заторів, зробити можна?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!