Завтра у Львові говоритимуть про те, що зміниться в місті для людей з інвалідністю

7106 0
Що саме слід змінити у Львові, щоб місто стало комфортним для людей з особливими потребами? Про це говоритимуть завтра під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Це вже восьма зустріч міської дискусійної платформи.

Головні питання дискусії – проблеми у сприйнятті людей з інвалідністю, інфраструктурна пристосованість міста до людей з особливими потребами, проблеми освіти для мешканців з особливим потребами, проблеми працевлаштування неповносправних осіб та інше.

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем серед людей з особливими потребами.

Коли?

25 березня, 13:00

Серед учасників дискусії будуть громадські активісти, люди з особливими потребами, представники духовного центру «Емаус», благодійна організація «Карітас-Львів УГКЦ», навчально-реабілітаційний центр «Джерело», представники профільних комісій ЛМР, члени депутатських груп. 

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  25 березня  на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням:http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!