Біля Львова відкрили добудований комплекс реабілітаційного центру

1760 0
Добудований комплекс Superhumans Lviv розташований на базі комунального закладу «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи».

У четвер, 20 червня, у Винниках на базі комунального закладу «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» повний комплекс ортопедичної клініки для лікування та реабілітації постраждалих від війни Superhumans Lviv. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради. 

«Лише в Superhumans Center в черзі сьогодні більше тисячі пацієнтів, які отримали травму внаслідок війни. Це означає, що нам треба збільшувати свої потужності та навчати якомога більше фахівців працювати в мультидисциплінарних командах та надавати якісні послуги з протезування та реабілітації», - розповіла СЕО Superhumans Center Ольга Руднєва. 

Під час відкриття комплексу Superhumans Lviv відбулися панельні дискусії про інтеграцію та соціалізацію ветеранів та проведено тренування з адаптивних видів спорту.

Superhumans – медична клініка, яка була заснована в серпні минулого року у Львівській області шляхом модернізації та переустаткування державної лікарні. Вона спеціалізується на протезуванні – біонічному протезуванні, яке дозволяє маніпулювати руками за допомогою м’язової активності. Окрім протезування, клініка пропонує послуги з пересадки шкіри, виготовлення екзоскелетів та реабілітації.

Нагадаємо, що у Львові облаштують спортивно-рекреаційну зону на озері в Наварії.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!