На правах реклами

Binance Liquid Swap для українських трейдерів: нові можливості ліквідності

384 0
Які можливості Binance Liquid Swap та як отримати дохід з Liquid Swap.

Binance – найбільша криптобіржа у світі за обсягами продажів. Вона була створена як майданчик, де трейдери могли дізнатися, яка актуальна ціна біткоїн у доларах США та оформити купівлю-продаж монет. З часом криптомайданчик перетворився на екосистему з фінансовими та освітніми продуктами, яка забезпечує потреби користувачів у будь-яких операціях з криптовалютами.

Один із нових продуктів, створених Binance, – Liquid Swap. Він дає можливість заробітку на обміні криптовалют у пулі.

Можливості Binance Liquid Swap

Liquid Swap став одним із найпопулярніших продуктів Binance Earn, оскільки ним користуються як трейдери, так і клієнти, які керують активами. Механіка продукту аналогічна до інших пулів ліквідності. Кожен пул складається з двох токенів, відносна кількість яких і визначає ціну.

Щоб отримувати прибуток, користувач може купити та продати токени або додати активи у пул та мати дохід від торгових комісій. У порівнянні з іншими платформами для прибуткового фарму, Binance пропонує нижчі комісії та вищий прибуток. Також це єдина платформа, що надає фіатні валюти.

Як отримати дохід з Liquid Swap

Якщо користувач віддає перевагу отриманню пасивного доходу, він може додати у пул свої цифрові активи та надавати трейдерам ліквідність. Залежно від обраного пулу та активів, користувач отримує комісію за транзакцію та гнучкі відсотки.

Liquid Swap пропонує наступні типи пулів:

  • стабільний – модель з низькими коливаннями курсу, але і невисоким потенціалом прибутку;

  • інноваційний – модель із високими коливаннями обмінного курсу і високим ризиком волатильності, але потенціал прибутку також є високим.

Постачальники ліквідності можуть отримувати прибуток із наступних джерел:

  • дохід від комісій за транзакцію;

  • гнучкі відсотки від долі користувача;

  • промоакції, де можна виграти нагороди до доходу або збільшення прибутковості.

За участь у прибутковому фармі користувачі можуть отримати винагороду у будь-який час. Винагороди оновлюються щогодини. Зароблені токени будуть зараховані на спотовий гаманець.

Важливо зазначити, що P2P-торгівля не є безризиковою. Негативно вплинути на вартість долі користувача можуть коливання курсів цифрових активів та/або фіатних валют, а також часті додавання та викупи одного токену. 

Перш ніж розпочати користування продуктом Liquid Swap, варто пройти навчання. Binance Academy пропонує безплатні курси та освітні матеріали, які допомагають користувачам стати постачальниками ліквідності та отримувати винагороди прибуткового фарму.

Binance Liquid Swap – зручний продукт як для тих, хто хоче отримувати дохід від незалучених активів, так і для трейдерів, які шукають нові способи торгівлі з низькими комісіями. Зростання популярності цього продукту стимулює розробників додавати більше пулів ліквідності DeFi для отримання доходу та надавати користувачам широкий вибір високоприбуткових пулів.

 
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!