Червоноград таки перейменували та над Львівщиною уночі збито ворожий БпЛА. Підсумки доби

1295 0
Нині, 20 вересня, та 940 доба героїчного спротиву агресії рф.
Фото: Олександра Кучечук

Фото: Олександра Кучечук

Акцент дня: Вже вдруге. Ще одного заступника Дубневича спіймали на хабарі. Чиновник вимагав і отримав 4 тисячі доларів за сприяння у прийнятті позитивного рішення сільською радою щодо поділу земельної ділянки в одному з сіл Львівського району.

Читайте також: Ексчиновника визнали винним у трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, але звільнили від покарання. Згідно з вироком суду, тодішній очільник управління житлового господарства не вживав заходів щодо ЛКП «Збиранка», аби те належно виконувало свою роботу.

Та: У Львові затримали головного тюремника – Антикор. За інформацією джерел, Ігор Тимочко організував корупційну схему отримання систематичних хабарів від підприємців.

Ситуація на фронті:  Цієї ночі на Львівщині оголошували тривогу. Сигнал небезпеки пролунав о 03:58, відбій – о 04:32. У повітряний простір Львівської області зайшли ударні безпілотники ворога. Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, дрон рухався на Добротвір, Камʼянка-Бузьку, Куликів, Жовкву та Брюховичі. О 04:28 на Львівщині тривала дорозвідка.

Уранці голова ОВА розповів, що над Львівщиною збито уночі один БпЛА, його уламки спричинили займання приміщення колишнього колгоспу, пошкоджено три авто, без жертв та постраждалих.

За даними Генштабу, українські захисники продовжують давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території. Загалом за добу відбулося 163 бойових зіткнення. Найгарячіше на Курахівському напрямку, де ворог, за підтримки авіації, 49 разів атакував українських захисників.

Російські загарбники завдали по території України 61 авіаудар, скинувши 88 КАБ. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 587 дронів-камікадзе та здійснили понад 3500 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: «Шахеди» на Львівщині збивають не лише чоловіки, а й жінки. Зі слів пресофіцера ПвК «Захід», функції та обов’язки жінок у мобільних вогневих групах нічим не відрізняються від чоловіків.

Читайте також: Робота в армії. Які вакансії є в ЗСУ.

Тема дня: «Раніше працівників у вишах шукали айтівці, а зараз усі». Інтерв’ю з СЕО robota.ua. Tvoemisto.tv і ведучий Володимир Глащенков продовжують відеопроєкт #Кухня військової економіки, в якому під час готування страв власники та керівники компаній діляться своїм унікальним досвідом і дають корисні поради. Цього разу гостем програми став СЕО компанії robota.ua Валерій Решетняк, розмова з яким тривала за приготуванням справжнього українського борщу.

Ключові події:

1. В Україні перейменували 327 міст та сіл. З них дев’ять – на Львівщині. «Це справді історичне рішення! Це те, що треба було зробити 33 роки тому.»

На цю ж тему: Червоноград таки став Шептицьким. Деталі перейменування.

Та: «І як тепер називатимуть жителів?» Реакції на перейменування Червонограда. «Російських імперських назв на нашій мапі стало менше».

А також: У Києві з’явилась площа НАТО та перейменовано ще 12 об’єктів. Депутати прибрали зі столичної топоніміки Тургенєва, Боткіна, Брюсова, Станіславського, Єсеніна, Чаадаєва;

2. Ця зима стане серйозним випробуванням для України, – міжнародне агентство. Близько половини енергетичних потужностей України окуповано, знищено або пошкоджено.

На цю ж тему: Знищений трансформатор на Подолі. У ДТЕК пояснили мету акції.

Читайте також: Винниківську тютюнову фабрику назвали одним з найбільших виробників нелегальних цигарок. До таких висновків прийшли на основі 3 тис. персоналізованих інтерв’ю, які провели із курцями від 18,5 років;

3. Що нового хочуть збудувати у Львові. «Твоє місто» підготувало добірку планів забудовників щодо нових будівництв у Львові.

Читайте також: Будівлю на площі Міцкевича у центрі Львова втретє виставили на продаж. Наразі стартова ціна лоту становить 397,5 млн грн.

Та: Київрада підтримала рішення викупити ділянки Протасового Яру з приватної власності. Рішення дадуть громаді додаткові аргументи для боротьби із забудовником у судах;

4. 30 найкращих шкіл Києва. Перелік. Перше місце цього року отримав загальноосвітній навчальний заклад «Globe International Lyceum». Він також має перше місце у рейтингу в Київській області і друге в Україні. Загалом 4 київські школи входять у першу десятку по Україні.

На цю ж тему: 30 найкращих шкіл Львівщини. Перелік. Найвищий бал серед шкіл Львова та області отримав Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат.

Та: У школах, садочках та поліклініках Львова встановлять сонячні електростанції. На це виділили 7 мільйонів гривень;

5. У Львові найбільше забруднення річки Зубра виявили на одному з перехресть. Львівську міську раду закликають вжити термінових заходів для усунення забруднення річки.

Читайте також: На Десні встановили додаткові аераційні установки для очищення води. «Компресор штучно насичує воду киснем, що прискорює процес окислення органічних речовин та сприяє природному очищенню річки. Аераційні роботи проводяться майже безперервно».

Та: У селі біля Львова створять перший сквер. Це захистить територію від можливих забудов. Це також допоможе зберегти зелений простір з прадавніми деревами, серед яких є й понад столітні.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!