Чоловіків за невірні адреси у «Резерв+» можуть штрафувати

1140 0
Штрафи можуть становити до 25,5 тис. грн.
Умовне фото

Умовне фото

Чоловіків, які у під час оновлення даних у «Резерв+» вказали невірну адресу проживання, можуть штрафувати. Про це повідомляє «Судово-юридична газета». 

Відтак, якщо поштове повідомлення, яким переслали повістку, залишили з відміткою про відсутність людини за вказаною адресою, то це може вважатися підтверджувальним документом для того, аби не складати протокол, а відразу виносити постанову про накладення штрафу. 

Додамо, що штрафи за порушення правил військового обліку та мобілізації становлять до 25,5 тис. грн для громадян, а для бізнесу – до 59,5 грн. Якщо ж його не сплатити, то це може послугувати причиною для блокування банківських рахунків. 

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України продовжив ще на два місяці строки дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, що надана рішеннями Міністерства економіки. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!