Деталі затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон. Підсумки доби

1119 0
Нині, 26 липня, та 883 доба героїчного спротиву агресії рф.

Акцент дня: Вбивство Фаріон у Львові. Про затримання підозрюваного, фото та інші деталі. Ймовірно, підозрюваний приїхав до Львова потягом, а після вбивства поїхав з міста таким же способом. Також відомо, що він орендував тут щонайменше три квартири. Тривають обшуки за місцем його проживання, а після цього затриманого доставлять у Львів для проведення подальших слідчих дій.

На цю ж тему: Справа Фаріон. Російські неонацисти поширили відео з нібито її вбивством. Правоохоронці вивчають це відео.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 126 бойових зіткнень. Найбільшу активність російські загарбники проявили на Покровському напрямку – 31 раз намагалися прорвати нашу оборону. Також ворог активізувався на Курахівсьому напрямку – 15 атак.

Російські загарбники завдали по території України 66 авіаударів, скинувши 105 КАБів. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 430 дронів-камікадзе та здійснили понад 3400 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: Чи функціонують блокпости на Львівщині. Є сім внутрішніх контрольних постів, де працюють працівники ТЦК.

Та: Скільки підприємств на Львівщині мають статус критично важливих. Серед них є автотранспортні підприємства.

А також: У Львові облаштують нові електронні сирени. Локації. Щодня під час планових та аварійних відключень електроенергії не працює від 23 до 30 сирен.

Тема дня: «Цивільним треба включатися у війну», – Павло Коваль про війну та ветеранів. Павло Коваль працював у громадському секторі, узагалі не мав військового досвіду, а коли почалася велика війна, вступив до лав тероборони. На фронті був поранений у живіт, пережив шість операцій, а з січня цього року очолив Офіс у справах ветеранів при Українському католицькому університеті. В розмові з Тvoemisto.tv він розповів про службу, найважчу дорогу в своєму житті й про те, що потрібно змінити у ветеранській політиці та в свідомості людей.

Читайте також: Українську мову рідною вважають 78% українців. Опитування. Для порівняння: у 2017-му таких було 68%, а у 2006-му – 52%.

Ключові події:

1. Третині українців вистачає грошей тільки на їжу. Опитування. Купувати одяг для них складно.

Читайте також: Тарифи на теплопостачання у Львові планують підняти. Вартість теплової енергії, виробленої з альтернативних джерел, буде включена до кінцевого тарифу для різних категорій споживачів.

Та: Графіки відключення світла у Львові на 26 липня;

2. Львів вже не перший. У якому місті найдорожча оренда житла. Середня вартість однокімнатної квартири в Ужгороді складає 18 000 грн.

Читайте також: В Києві створили робочу групу з відновлення Житнього ринку. У Київраді вивчать питання приведення ринку до сучасного вигляду та його подальшого ефективного використання;

3. Для облаштування євроколії на Львівщині ЄС виділить 43 млн євро. Загальний бюджет проєкту становить 85,91 млн євро.

Читайте також: Керівника Київського метрополітену відправили під домашній арешт. В.о. начальника метрополітену Віктора Вигівського звинувачують у службовій недбалості, що призвела до підтоплення тунелю метро на Теремки.

На цю ж тему: Ще одного посадовця метрополітену відправили під домашній арешт. Начальнику служби колії, тунельних споруд і будівель КП «Київський метрополітен» обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту;

4. КМДА погодила знесення садиби Зеленських ще у червні, – Перов. Місто знало про те, що Садибу знесуть і не надало їй охоронний статус, вважає активіст.

Читайте також: У центрі Львова реставрують фасад кам’яниці Корнякта за понад 29 млн гривень. Завершення робіт планується на кінець наступного року.

Та: На Львівщині перейменують ще 31 вулицю. Йдеться про вулиці, названі ще в радянський час;

5. У Львові Шевченківський гай запрошує школярів на літні канікули. Триває реєстрація на крайню, шосту, зміну проекту.

Читайте також: Засипана капуста і Городоцький шов. Які культурні елементи Львівщини увійшли до спадщини України. Загалом до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України внесено вже дев’ять елементів зі Львівщини.

Та: Хто нестиме український прапор на церемонії відкриття Олімпіади-2024 в Парижі. Парад спортсменів буде проходити по Сені, де для кожної національної делегації будуть відведені човни, оснащені відеокамерами.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!