Діти з інвалідністю можуть пройти у Львові безкоштовну реабілітацію. Як потрапити

1063 0
Фахівці закладу залучають до цього процесу батьків, консультують та складають домашню програму для наступної реабілітації вдома.
фото: maidan.org.ua

фото: maidan.org.ua

Центр «Джерело» у Львові пропонує безкоштовний курс реабілітації для дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років, згідно з постановою № 80 Кабінету Міністрів України. Це – комплексний курс, який фахівці Центру (невролог, психолог, фізіотерапевт, логопед тощо) укладають з урахуванням потреб дитини та специфіки родинного життя.

Як пояснюють у пресслужбі «Джерела», курс має на меті покращити вміння та навички дитини в усіх галузях розвитку і проходить на базі центру в комфортних та обладнаних кабінетах. Фахівці закладу активно залучають до цього процесу батьків, консультують та складають домашню програму для наступної реабілітації вдома.

Читайте також: Коли дитина боїться дихати. Як Covid-19 впливає на дитячу психіку

Щоб потрапити нареабілітаціїю в «Джерелі», потрібно звернутися до свого районного відділення соцзахисту (згідно з постановою міської ради N276, п.3.6). Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном: 067 820 59 50.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv розповідало, що люблять та чим займаються діти центру «Джерело». Про це детальніше можна прочитати за посиланням

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!