Україна

Для українців за кордоном спростили військовий облік. Що відомо

1115 0
Відтепер відсутня вимога особистої присутності у ТЦК та СП.
Умовне фото

Умовне фото

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанов, що регулюють військовий облік та мобілізацію для громадян, які перебувають за межами країни. Про це повідомило Міністерство оборони.

Відтепер українці, які перебувають за кордоном понад три місяці, зможуть стати на військовий облік через закордонні дипломатичні установи без необхідності особисто відвідувати територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Також скасували вимогу надання висновку лікарсько-консультативної комісії про потребу в постійному догляді для людей з інвалідністю II групи, що спрощує процедуру відстрочки від призову.

Крім того, інформація про адміністративні правопорушення призовників, військовозобов’язаних та резервістів тепер надсилатиметься в електронному вигляді до поліції.

Читайте також: «Без запису не приходьте». Як оновити дані у львівському ТЦК

Нові правила набувають чинності з дня опублікування, і, за словами представників Міністерства оборони, мають зробити систему військового обліку більш ефективною та доступною.

Нагадаємо, що понад 1 млн 412 тис. військовозобов'язаних, призовників і резервістів оновили свої дані через застосунок «Резерв+». 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!