Двоє нових депутатів увійшли до складу Львівської міськради

1440 0
Ірина Бжезінська ввійшла до фракції «Європейська Солідарність», а Тарас Репицький – до «Голосу».
Фото: Іван Станіславський / Твоє Місто

Фото: Іван Станіславський / Твоє Місто

Під час пленарного засідання Львівської міської ради сьогодні, 27 квітня, двоє нових депутатів склали присягу. Йдеться про Ірину Бжезінську та Тараса Репицького.

Так, Ірина Бжезінська ввійшла до фракції «Європейська Солідарність» замість Юрія Гриніва, який помер у січні цього року. Тарас Репицький тепер представлятиме фракцію «Голос». Він замінить у сесійній залі Ігоря Шолтиса, що напередодні  склав мандат через службу у Збройних Сил України.

Читайте також: Наймолодший і найстарший депутати Львівської ОТГ. Хто вони?

Нагадаємо, що засідання Львівської обласної територіальної виборчої комісії, де мали обрати чотирьох кандидатів у депутати обласної ради замість Григорія Козловського, Миколи Седіла, Володимира Квурта і Юрія Фольварочного, вкотре не відбулося через відсутність кворуму. Для цього вже звично забракло одного члена комісії, щоб вона була повноважна для роботи. 

Для довідки

Тарас Репицький народився 25 грудня 1989 року у Львові. Має три вищих освіти – право в (Львівський національний університет ім. Франка), права людини та демократизація (програма Ради Європи), політологія та міжнародні відносини (Університет Матея Беля)

Пластун, сертифікований тренер, бізнес-консультант, реалізував понад 200 проєктів на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях. Співзасновник та голова правління МГО «Інститут Суспільних Ініціатив», засновник ГО «Сихів Медіа» та ГО «Ветеран Медіа». Раніше обіймав посаду керівника відділу молоді та сім’ї у Львівській міській раді.

Ірина Бжезінська народилася 22 жовтня 1978 року в Львові. У 2009 році отримала кваліфікацію «спеціаліст» у Національному університеті «Львівська політехніка» за напрямком «Фінанси»; У 2003 році отримала кваліфікацію «спеціаліст» у Національному університеті «Львівська політехніка», Інститут архітектури, за напрямком «дизайн». У 2003 р. отримала професію «практичний психолог – менеджер із зв’язків з громадськістю» у Інституті технологій бізнесу та права. У 1998 рр. отримала професію скульптор-виконавець у Коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. Труша.

Професійна діяльність 2022 і дотепер – начальник відділу маркетингу ТОВ «Дюна-Веста»; 2017-2022 – менеджер з інтернет продаж ТОВ «Видавництво Старого Лева»; 2015-2016 – менеджер з продаж ПП «Адаптер – Україна»; 2009-2011 – заступник директора комерційного департаменту ТзОВ «ТКС-Менеджмент»;  2003 – менеджер з реклами ТзОВ «Пам'ять»; 2002-2002 – менеджер з реклами ЗАТ «Видавнича група «Поступ».

Понад 20 років голова ОСББ, тривалий час займалась виховництвом дітей у «Пласті», член ГО «Справа Громад».

 

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!