Головні тези виступу у Львові Залужного та чергове засідання у справі вбивства Фаріон. Підсумки доби

1050 0
Нині, 14 лютого, та 1 087 доба героїчного спротиву агресії рф.

Акцент дня: Зінченко просив перевести його в іншу камеру через куріння сусідів. У Львові відбулось засідання у справі Фаріон. Суд оголосив перерву до 26 лютого.

На цю ж тему: Адвокат використовував ChatGPT для перевірки фото у справі про вбивство Фаріон. Сторона захисту Зінченка просить дослідити усі 30 томів справи.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 107 бойових зіткнень, з них 35 на Покровському напрямку. По 15 разів ворог атакував на Торецькому та Новопавлівському напрямках. На Курщині наші війська відбивали 20 атак противника.

Держава-терорист завдала 1 ракетного (1 ракета), 46 авіаційних ударів (62 КАБ) та 1 141 ураження дронами-камікадзе, здійснила 4 684 обстріли по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: Скільки на Львівщині підприємств визнано критично важливими та як отримати бронювання. Торік в області цього статусу позбавили майже 100 підприємств.

Та: Мер Дрогобича не зміг оскаржити штраф за невиконання плану мобілізації. Відтепер у мера є два варіанти: оскаржити це рішення в апеляційній інстанції або ж сплатити штраф.

Тема дня: «Ми не можемо просто так загинути», або Три правила Залужного. Посол України у Великій Британії, колишній головнокомандувач ЗСУ та Герой України Валерій Залужний мав візит до Львова, під час якого виступив в Українському католицькому університеті. Тvoemisto.tv занотувало головні тези його виступу.

Читайте також: Школяр зі Львівщини виграв олімпіаду і пожертвував призові 50 тисяч на дрон для ЗСУ. Учень 5 класу Роман Терлич переміг в олімпіаді «Квести і Тести».

Ключові події

1. «Будь-які переговори про Україну без нас ми не будемо приймати», – Зеленський. Зараз головне, аби все не пішло по плану путіна.

Читайте також: Польща подала заявки на ексгумаційні роботи на Львівщині. Вони стосуються місць поховань польських військових, а також жертв Волинської трагедії.

Та: Правоохоронці прийшли з обшуками у КП «Київміськсвітло»;

2. В Україні скасували золоті та срібні медалі у школах. Як тепер відзначатимуть випускників. Попри нововведення, сам запис «Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою» залишається чинним, як і на попередніх документах про освіту.

Читайте також: Чи можуть зобов’язати усіх дітей на Львівщині вчитись у школах за місцем проживання. Як у коментарі «Твоєму місту» повідомив керівник департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, зараз у області проживає 70 тисяч дітей ВПО, з них лише 8 тисяч навчається в школах Львівщини.

Та: Коли у школярів будуть весняні та літні канікули цьогоріч. Торік навчання у школах тривало до 28 червня;

3. Ветерани з інвалідністю зможуть безкоштовно навчатися керуванню спеціалізованим авто. Наразі автошколи для осіб з інвалідністю працюють у шести регіонах України.

Читайте також: Вулицю Лаврську в Києві перейменують на честь Мазепи, а парк «Юність» на честь Параджанова.

Та: У Львові штрафуватимуть тих, хто буде паркуватися біля контейнерів для відходів. А авто можуть евакуювати;

4. У Львові реформували одну з поліклінік. Яких спеціалістів там бракує та яку зарплату отримують лікарі. Зокрема дитячих психіатрів, неврологів та сімейних лікарів.

Читайте також: На проспекті Чорновола у Львові демонтували вже чотири МАФи. Підприємці, які працюють там на законних підставах, можуть зголошуватися – і місто затвердить іншу локацію для їхнього бізнесу.

Та: Львів’яни – серед найкращих на Іграх Нескорених-2025. У складі української команди Львівщину представляють двоє спортсменів;

5. Куди піти у День закоханих, або Знаки любові на вулицях Львова. Львівська екскурсоводка Олександра Дябіна – про львівські історії любові, сліди яких досі можна знайти у різних місцях Львова.

Читайте також: Цьогорічний січень у Львові став другим найтеплішим за всю історію спостережень. Ще тепліше було у 2007.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!