фото: УГП
Українська Галицька Партія немає одного мецената, тому й заручається підтримкою місцевих підприємців, адже участь у виборчому процесі – справа недешева, – інформують у прес-службі УГП.
«Тут нема «грошових мішків», нема великого боса, який всім заправляє. Є молоді і активні люди, які хочуть зробити максимум для свого міста", – розповів правозахисник, активіст УГП Ігор Дякович.
На сайті партії оприлюднили списки меценатів. Тут і великі підприємства, і приватні особи. “Подаємо перелік підприємств та людей, які вже підтримали нас у вересні. Будемо оновлювати цю інформацію та деталізувати її”, – зазначено на офіційному сайті партії.
Як зазначають в партії, їхні активісти заслужили повагу та підтримку серед місцевого малого та середнього бізнесу кількома десятками реалізованих соціальних, громадянських та антикорупційних ініціатив.
Одним із прикладів залучення фінансів – діяльність молодої команди істориків-науковців, яка втілює проект “Локальна історія”. Вони їздять по селах і записують спогади стареньких людей про важливі події. Потім роблять виставки, видають спеціальні брошури про історію сіл і наповнюють інтерактивний сайт. Цей соціальний проект вже довший час підтримує один із львівських підприємців. До нього молоді політики і звернулися з проханням про фінансову підтримку. Він погодився. А потім погодилися ще кілька підприємців. Так назбиралося більше десятка людей, які вирішили підтримати Українську Галицьку Партію.
Зараз активісти з Галицької Партії розпочали кампанію із фандрейзингу, аби залучити кошти, які партія не може забезпечити самостійно. УГП відкрито просить підтримки у львів’ян. Кажуть, що відчути себе у ролі партійного олігарха може кожен.