«Побратими називали її «Тишею». Історія 19-річної захисниці з Львівщини. Підсумки доби

2797 0
Нині, 23 серпня, та 913 доба героїчного спротиву агресії рф.

Акцент дня: Нові подробиці у справі вбивства Фаріон. Поліцейські знайшли пістолет. Наразі на усі речі наклали арешт. Попри це, в ухвалі не вказано жодних деталей, а місце проведення обшуків та особа, яка до них причетна, зашифровані.

Читайте також: Дружина депутата Львівської райради придбала 34 сотки землі біля Львова. Іванна Грень придбала земельну ділянку у Давидові, яка призначена для туристичної інфраструктури. За 34 сотки землі підприємиця заплатить 2,71 млн грн.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 135 бойових зіткнень. Ситуація на Покровському напрямку залишається напруженою, там агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони. На Курахівському – ворог теж досить активний – зафіксовано 19 штурмів. ЗСУ продовжують ведення операції на Курському напрямку, є успішні дії на деяких ділянках.

Держава-терорист завдала одного ракетного удару однією ракетою, 49 авіаударів, скинувши при цьому 56 КАБів. Окрім того, загарбники задіяли для ударів 556 дронів-камікадзе та здійснили понад 3300 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: «Повертаємо війну туди, звідки вона прийшла», – Зеленський про операцію в Курській області. Він наголосив, що для завершення війни необхідно створювати російській державі якнайбільше проблем на її території.

Та: Львів передав військовим дрони, РЕБ-системи і автомобілі. Загальна вартість закупівлі – 7,3 млн грн.

Тема дня: «Їй подобалося бути стрільчинею». Історія 19-річної захисниці з Львівщини. Юлія загинула за місяць до свого дня народження. У вересні їй мало виповнитися 20 років. Вона не одразу повідомила матері про своє рішення йти на війну. Дівчина, яку побратими називали «Тишею», була маломовною, і, можливо, саме тому їй доручали складні завдання на передовій. «Твоє місто» розповідає історію Юлії Бояновської, яка повернулася додому на щиті.

Ключові події:

1. Чи вимикатимуть світло у Львові 23 серпня. Обмежень не передбачається.

Читайте також: Львівщина посіла друге місце в Україні за обсягом імпорту у першому півріччі 2024 року. Львівщина поступилась лише Києву.

Та: Податкова служба відмовила Винниківській тютюновій фабриці у видачі ліцензії. Що відомо. Причину відмови Державна податкова служба не називала, пояснюючи це метою запобігти розголошенню конфіденційної інформації та захистити репутацію платника податків;

2. Зруйнований російською ракетою будинок на Сирці відновлять. Йдеться про будинок на вул. Володимира Сальського,19.

Читайте також: У Львові можуть демонтовувати літні майданчики. За яких умов. Місто продовжує розвивати доступність;

3. У тунелі метро між станціями «Деміївська» і «Либідська» вже завершують монтаж рейок. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.

Читайте також: У поїздах та на екрані львівського вокзалу з’явилися оповіщення жестовою мовою. Повідомлення інформують про початок повітряної тривоги, розташування вбиралень, дитячих зон, допоміжні сервіси на вокзалах і в поїздах, а також іншу важливу інформацію.

Та: Чи відновлюватимуть місток біля Глинянської брами у центрі Львова. Ремонт проведуть відразу після завершення робіт, які зараз відбуваються на території за містком;

4. У львівських школах працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки. Їхнє завдання – забезпечувати правопорядок та патрулювати території.

Також у двох львівських школах працюватимуть гіди по професіях.

На цю ж тему: У школах Львова проводитимуть заняття з плавання для дітей з особливими освітніми потребами. Діти будуть займатися окремо від інших учнів, але з батьками.

Та: Лише 20% дітей-ВПО ходить до шкіл і садочків Львова. Ймовірно, більшість дітей-ВПО навчається дистанційно у своїх школах;

5. ЮНЕСКО допоможе відреставрувати один з храмів Києво-Печерської лаври. Вже розпочався перший етап підготовки до відновлення.

Читайте також: У селі біля Львова планують відреставрувати дерев’яну церкву 18 століття. Початкова вартість ремонту дерев’яної церкви становитиме 13,8 млн грн.

Та: Які гриби можна збирати та що варто знати. Варто збирати лише добре відомі гриби.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!