Львівська міськрада звернеться до Мінкульту щодо штрафів за знищення мозаїк

1264 0
Заступник мера Львова пропонує збільшити штрафи у 100 разів.
Фото: ЮРІЙ ВОЛОЩАК

Фото: ЮРІЙ ВОЛОЩАК

Львівська міська рада звернеться до Міністерства культури України та інформаційної політики щодо необхідності збільшення штрафів на руйнування пам’яток культури. Про це заявив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко під час засідання виконкому 6 жовтня.

«Пропоную ще раз скерувати лист до Міністерства культури і ще раз нагадати нашу позицію, з якою ми вже зверталися декілька років тому. Йдеться про те, що штрафи за руйнування пам'яток архітектури, цінних об'єктів потрібно збільшувати в 100 разів. Він має складати не 1700 грн, а 1 млн 700 грн. Ми вже акцентували на цьому раніше, зараз повторно звернемося, можливо, з 100-го разу нас почують»,  – підкреслив він.

Читайте також: У Львові мозаїку біля Винниківського ринку вилучили з-під охорони

Нагадаємо, що у Львові на вулиці Володимира Великого, 2 знищили унікальну мозаїку авторства художника Богдана Сойки. Про це повідомив архітектор Юрій Волощак. Як повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, мозаїка була занесена до списку тих, які підлягають захисту та мала охоронний статус, тому вона має бути відновлена, а винні – покарані. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!