![Фото: Анна Чистякова](/media/gallery/full/a/r/ar.jpeg)
Фото: Анна Чистякова
Сьогодні на Покрови у Львові пройшов Марш Захисників. Кілька сотень людей взяли у ньому участь, серед них волонтери, військові, ветерани, діти, громадські діячі, активісти.
Ініціатором і організатором маршу, як і минулого року, є ветеран ЗСУ, старший лейтенант Артур Кирєєв.
Марш розпочався з покладання квітів біля пам’ятника Тараса Шевченка і пройшов до Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Там відбулося нагородження Героїв та волонтерів з нагоди Дня захисників та захисниць України.
Переглянути марш захисників ви можете тут:
Фото Анни Чистякової