На правах реклами

Машинерилайн – майданчик з найширшим вибором спецтехніки в Україні

395 0
Зростання обсягів будівельних робіт у житловому будівництві у 2024 році свідчить про перспективність цього сектора в економіці України, але для успішного старту потрібен і надійний постачальник спецтехніки.
source: www.pexels.com

source: www.pexels.com

Будівельна техніка у 2024 році продовжує посідати одні з перших рядів у сегменті важкої техніки в Україні. За даними статвідомства, обсяг будівельних робіт у житловому будівництві за підсумками 2023 року збільшився на 11,1% порівняно з попереднім роком (до 22,3 млрд грн); у нежитловому – зріс на 38,1% (до 41,5 млрд грн); в інженерному – на 52,6% (до 98,8 млрд грн).

Таке значне зростання продовжується і в 2024 році, що свідчить про перспективність будівельного сектора в економіці України. Відкриття власної справи у будівельному бізнесі зараз є надзвичайно вигідною ідеєю, однак для успішного старту необхідно знайти надійного постачальника будівельної техніки.

Одним із таких постачальників є Machineryline (https://machineryline.ua/). Тут представлено тисячі оголошень як від приватних осіб, так і від офіційних дилерів. На сайті можна знайти обладнання від таких відомих брендів, як Caterpillar, Komatsu, John Deere, Liebherr – компаній, які вже багато років користуються любов’ю та визнанням у всьому світі.

Що таке Machineryline?

Machineryline  це міжнародний спеціалізований маркетплейс з купівлі-продажу спецтехніки, будівельної техніки та промислового обладнання (екскаваторів, підіймачів, кранів, будівельних навантажувачів і запчастин), створений в Україні. Ось деякі ключові особливості цього маркетплейса:

  1. Платформа на ринку Європи вже понад 20 років. За цей час з'явилися представництва у Франції, Польщі, Німеччині, Нідерландах і Португалії. Маркетплейс розвивається, відкриваючи представництва в країнах Америки. Зокрема, в Бразилії, Аргентині та Чилі;
  2. На сайті представлено понад 900 000 оголошень. Широкий вибір техніки, запчастин і послуг  все, що потрібно, можна знайти на одному сайті. У пропозиціях можна знайти не тільки важку будівельну техніку, а й промислове обладнання: верстати, обробне обладнання, конвеєри і навіть медичне обладнання;
  3. Прозорість і безпека. Кожен продавець перед тим, як викласти оголошення, проходить процедуру верифікації. Великим попитом користуються оголошення, які повністю заповнені і несуть повноцінну інформацію про конкретний агрегат. З продавцем завжди можна зв'язатися безпосередньо і перед покупкою з'ясувати всі деталі, які Вас цікавлять. Модератори перевіряють всі оголошення для захисту потенційних покупців від можливих махінаторських схем і фішингу;
  4. Сучасний інтерфейс. Стараннями досвідчених дизайнерів інтерфейс дуже лаконічний і мінімалістичний. Проте він інтуїтивно зрозумілий і для вас не складе труднощів відшукати повзунки характеристик або фільтри для пошуку за конкретними запитами. Якщо знаєте, що купити, то є можливість порівняння оголошень, додавання в обране, а коли потрібно повибирати  представлений зручний детальний фільтр (категорія, модель, марка, стан, характеристики) і пошук по сайту, при якому з'являються рекомендовані категорії.
  5. Офіційна підтримка та гарантія. З Machineryline співпрацюють офіційні дилери багатьох поширених брендів. У разі чого, ви можете розраховувати на ремонт і підтримку оригінальними запчастинами.

Про Machineryline у цифрах

На сьогоднішній день Machineryline може похвалитися хорошими результатами:

  • 22 роки на ринку. З них понад 5 років компанія працює на міжнародній арені;
  • 80 країн. Всього за 5 років представництва Machineryline відкрилися за межами рідної країни і на сьогоднішній день офіси Autoline знаходяться в 80 країнах, зокрема в Нідерландах, Словаччині, Туреччині, Казахстані, Іспанії, Латвії, Німеччині та Португалії. Офіс в Україні обчислюється штатом у більш ніж 70 осіб;
  • 900 000 оголошень. На платформі представлений широкий вибір будівельної техніки та промислового обладнання від приватних осіб та офіційних дилерів, що підкреслює її провідну позицію в сфері онлайн продажів техніки;
  • 8 100 000 користувачів відвідують сайт Machineryline, шукаючи можливості для купівлі та продажу нової та вживаної техніки. Понад 6 400 клієнтів, включно з офіційними дилерами провідних світових брендів, регулярно користуються послугами платформи.

 

Ці цифри свідчать про високу активність і довіру до Machineryline серед користувачів і професійних гравців у сфері будівельної техніки та промислового обладнання.

Надійний партнер для всіх

Machineryline є провідним інтернет-порталом для купівлі та продажу будівельної техніки та промислового обладнання в усьому світі. У 2024 році платформа також користується популярністю завдяки широкому асортименту продукції, незважаючи на сучасні проблеми з логістикою та загалом з поставками. 

Крім того, Machineryline активно розвивається на міжнародній арені, маючи представництва в різних країнах Європи та Америки. Це підтверджує її значущість і здатність задовольняти запити по всьому світу. З підтримкою і базою даних Machineryline залишається надійним партнером для всіх, хто займається будівельним бізнесом або веде пошук високоякісного обладнання для своїх проєктів.


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!