Пересування під час комендантської години. Майже 46 тисяч осіб отримали перепустки на Львівщині

1674 0
Наприкінці жовтня у області почали діяти перепустки нового взірця.
ФОТО УМОВНЕ / PIXABAY

ФОТО УМОВНЕ / PIXABAY

Львівська обласна військова адміністрація видала близько 46 тисяч перепусток, що дозволяють пересуватися під час комендантської години. Наприкінці жовтня у області почали діяти перепустки нового взірця. Станом на сьогодні їх отримали майже 8500 осіб. Повністю замінити старі взірці на нові планують до 1 січня 2024 року. Про це повідомив Tvoemisto.tv керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень

«46 тисяч – це динамічна цифра, частина перепусток втрачає чинність, деякі змінюють. Щодо перепусток нового зразка, то їх з 19 жовтня видали майже 8500», – сказав він.

Хто може отримати перепустку

  • Волонтерські організації, ті які здійснюють доставку гуманітарної допомоги. 

«Від волонтерів ми вимагаємо відповідні декларації чи акти прийому передач гуманітарної допомоги», каже Тарас Грень.

  • Підприємства, які забезпечують життєдіяльність області, зокрема ті, які відносяться до критичної інфраструктури. 


«Підприємства, які просять перепустки для людей повинні зазначати, що особи перебувають у трудових відносинах, а також вони мають виконувати певну функцію». 

Крім того, перепустки можуть отримати органи державної влади. Він також зазначив, що Львівська ОВА часто відмовляє у наданню перепустки – близько 40%.

Як отримати перепустку і що для цього потрібно

1. Перепустки видаються за письмовим поданням керівника підприємства, установи, організації критичної інфраструктури (зразок листа за посиланням) до комендатури Львівської області із обґрунтуванням необхідності перебування зазначених осіб на території Львівської області під час комендантської години;

2. Додатком до подання необхідно долучити інформацію про зазначених осіб методом заповнення Excel таблиці, форма якої розміщена за посиланням .

3. При скеруванні подання в темі електронного листа необхідно прописати назву підприємства, установи, організації критичної інфраструктури. Електронна адреса для надсилання подання з додатком: [email protected]

Нагадаємо, зараз комендантська година на Львівщині триває з 00:00 до 05:00.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!