![фото з відкритих джерел](/media/gallery/full/k/a/kam_127e_83754.jpg)
фото з відкритих джерел
У понеділок, 8 липня, на Львівщині встановили три нові камери відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Львівської області.
Нові прилади TruCam встановили:
-
На дорозі М-09 (Львів — Рава-Руська (на Люблін) між 44-м і 70-м кілометром;
-
На дорозі М-09 (Львів — Рава-Руська (на Люблін) між 108-м і 113-м кілометром;
-
На дорозі К-13 (Львів — Самбір — Ужгород) між 10-м і 13-м кілометром.
У пресслужбі зазначили, що саме на цих ділянках трапляється багато ДТП через перевищення швидкості.
Окрім того, у поліції нагадують, що про використання приладів вимірювання швидкості водіїв повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень, а також, що у місцях фіксації порушень стоятиме службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.
Нагадаємо, що нещодавно у двох селах Мостиського району, розташованих на трасі Львів-Мостиська-Шегині, встановили камери спостереження.
______________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.