На Львівщині створили графіки відключення світла

70455 0
Їх застосують у випадку дефіциту електроенергії.
ФОТО: BURAK THE WEEKENDER/ THE PEXELS

ФОТО: BURAK THE WEEKENDER/ THE PEXELS

На Львівщині створили графіки відключень. Їх застосують у випадку дефіциту потужності чи іншої критичної ситуації в енергосистемі України. Про це стало відомо з сайту Львівобленерго. 

Зазначимо, що станом на 9 травня інформації про впровадження графіків відключень немає.

Додамо, одним із основних джерел інформації про відключення та графіки є офіційний сайт «Львівобленерго» loe.lviv.uaрозділ «Чому немає світла». За допомогою сервісу пошуку діючих відключень користувачі отримують інформацію про час початку і закінчення перерви в електропостачанні із зазначенням назви населеного пункту, вулиці, будинку та причини знеструмлення. 

Інформація у розділі оновлюється постійно та автоматично з технічних програм. Якщо ж інформації немає, то одразу на сайті «Львівобленерго» споживачі мають можливість надіслати повідомлення про відсутність електроенергії безпосередньо в диспетчерські програми.  

Повідомлення з інформацією про перерви в електропостачанні за своїми особовими рахунками в автоматичному режимі отримують користувачі чат-ботів «Львівобленерго» у Viber/Telegram. 

Чат-боти для побутових клієнтів:

Підкреслимо, що саме ці чат-боти є офіційними. Задля безпеки ваших акаунтів не надавайте інформацію в інші чат-боти.  

Нагадаємо, в Україні можуть застосувати аварійні відключення світла. З 18:00 до 24:00 діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів, проте, якщо споживання продовжить зростати, відключення торкнеться і побутових споживачів. У зв’язку з цим споживачів у ці години просять споживати електроенергію ощадливо.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!