![Фото: Львівська митниця](/media/gallery/full/1/2/12332325142354231.jpg)
Фото: Львівська митниця
У пункті пропуску «Шегині - Медика» зупинили перевезення контрабандної деревини, яка могла демонтованим етнобудинком. Про це повідомила пресслужба Львівської митниці.
«У напрямку «виїзд з України» прибуло дві вантажівки, які, згідно товаросупровідних документів, переміщували 40,3 м³ та 41,3 м³ деревини (лісоматеріали розпиляні уздовж, не стругані, не шліфовані і пиломатеріали обрізні хвойних порід - сосна звичайна). Продавцем деревини значилось одне з черкаських підприємств, покупцем – компанія, зареєстрована в Республіці Польща», – йдеться у повідомленні митників.
За результатами експертної оцінки стало відомо, що вказана деревина тривалий час була в експлуатації, має ознаки природнього старіння, механічні пошкодження внаслідок демонтажу, штучні отвори і пази для з’єднання тощо. Відтак, це повністю суперечить даним, які вказані у митній декларації.
Також митники додають, що деревина такого типу має високу цінність за кордоном і може використовуватись для спорудження етно-будинків, які раніше могли бути демонтовані в Україні.
Наразі працівники склали адмінпротоколи, а деревину тимчасово вилучено до розгляду справ у суді.
Нагадаємо, що 25-річна мешканка Львівщини хотіла ввезти в Україну 200 мобільних телефонів сумарно на понад мільйон гривень.
__________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.